#1 2010-08-21 13:22:26

Sagi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 2
Punktów :   

Sram Agi/Crit By Sagility-pl

Sram ogólnie każdy wie kto to jest więc nie będę tego opisywać.

Build
Oczywiście 101 Scroll Agi jedziemy do 280 all punkty w agi , potem w wis.Przydało by się trochę wyscrollowac str i wis to można stopniowo.
Czary:
Napisze stan na 100+ Kolejność samemu można się domyślić ewentualnie pisać priv.
6 Invisiblity
6 Indious Poison
6 lub 1 Mistake ( i tu właśnie jest tak , jeżeli chcemy to zbostowac to odrazu na 6 a jak nie to zostawiamy na 1)
6 Paralyzing Trap
6 Location
6 Dagger Skill
6 Double
6 Fear
6 Con
6 Trap of Silence
Na 200 Lvlu Zostaje nam 40 punktów do rozdania , spożytkujemy je jak chcemy.Ja proponuje wbić jeszcze na 6 Bow Skilla i Moon Hammera:}
Eq
1-50 Adv Set pozniej uzupełniamy Presp Setem
50-75 Zakladamy Coco Blop Set , Hata i Cape zakladamy z prespica , drugiego ringa Gelano i Daggery Dagg'onies
75-90 Zakładamy Aerdala Seta zamiast Aerdala Daggerow , zakladamy Dagg'oniesy
90-108 Tu nasz pierwszy powazny set wygląda on tak : Lutination Daggers , Barbarossa Hat , Legendary Crackler Cape , Gelano ap/ch ,Farle's Hoves , Dp amu , Fearle's Weding Ring ,The Xerbo. Z tym stem na 100 lvlu ja wyciągałem 3x 350 i leczylem sie na ture 225 hp.
108 - 124 Tutaj małe zmiany Dp amu , White Rat Boots ewentualnie zostawiamy Farlesy , Lutination Daggers , Black Rat Hat, Gelano ap/ch , Legendary Crackler Cape ,Black Rat Belt ,DP ring
124 - 140+ Dagger Manic , Dp Ring , Solomonk , Legendary Crackler Cape , Sandal Titude dla bogatszych Harry Boots , Dreegon Amulet , Gelano ap/ch , Black Rat Belt lub Light Treeckler Belt
Turki : Almound Ebony lub Almound Emerald
Bedę to uzupełniać z biegiem czasu .
Exp
1-30 Dinki
30-50 Blopy
50-70 Ouginaki
70-90 Grass Plains Oto
90-120 Wszystko bijemy tylko większe ilości można iść na Drzewo Otomai lub Grass Plains , albo się podczepić do kogoś na duna lub hunta
120-140+ Bijemy duny , Grass Plains lub Drzewo Otomai . Najlepsza opcja jest taka w 3 osoby 120 zbieracie się na Legendary Crackler Soule po 20kk. Kupujecie z 50 jeżeli macie dużo Prospecting wyjdziecie na 0 lub na plus , jeżeli mało trochę na minus ale exp będzie bardzo dobry.

Plusy Srama Agi/Crit
Duży Dmg
Dobry Lock
Przydatny do Dunów
Bardzo Dobry do Pvp

Minusy
Dość drogie eq
Brak czaru masowego

Proszę Oceniać

Ostatnio edytowany przez Sagi (2010-08-21 13:41:47)

Offline

 

#2 2010-08-22 14:43:01

 Orokoshi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sram Agi/Crit By Sagility-pl

Ujdzie w tloku, bym napisal pare poprawek ale jestem nazbyt leniwy i watpie zeby sie komus to tu przydalo. x]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vaporclub.pun.pl www.youtubeforum.pun.pl www.osiedletalarowa.pun.pl www.dancedance.pun.pl www.beginerstribe.pun.pl