#1 2010-08-17 01:01:51

 thewall

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 7
Punktów :   

Thewall

Cześć, tu Krzysiek:)

O mojej postaci to raczej wiecie wszystko więc wiele o niej pisał nie będę. Gram Sacrierem nastawionym głownie na hp i agi. Typowy zawodnik drużynowy.

W życiu poza grą jestem 29-cio latkiem z żoną (Furia) i dwiema cudownymi córeczkami (jeszcze nie graja). Wolny czas (jeśli miewam) poświęcam na utrzymywanie siebie i zbroi w jako takiej kondycji... Jakiej zbroi, zapytacie... Otóż od jakichś 10 lat trenuje szermierkę średniowieczna w stylu hardcore (szwy na palcach, wybroczyny na udach i takie tam). Chętnie wybieram się na turnieje po całej Polsce coby komuś przylać (największe sukcesy jak na razie to 2-gie miejsce w turnieju w Sieradzu-miecz/tarcza i 3-cie miejsce w turnieju w Będzinie-miecz półtora-ręczny) lub oberwać.

Mieszkamy w Żyrardowie k/Warszawy.

To tyle

PZDR


Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

Offline

 

#2 2010-08-17 17:21:50

 Orokoshi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Thewall

''(jeszcze nie graja)'' No wlasnie, jeszcze. : P
Z checia bym sie wybral na taki turniej, szkoda ze nie mieszkasz blizej mnie ^^ Moze bys mnie wtedy wkrecil :>

Btw fajna zbroja \,,/

Ostatnio edytowany przez Orokoshi (2010-08-17 17:24:59)

Offline

 

#3 2010-08-17 21:18:56

Dalajlama

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Thewall

Ja co roku widzę właśnie takie walki w miejscowości Łagów koło Zielonej Góry. Tylko, że bardziej w takim stylu fabularnym. Idziesz sobie po mieście, a tam sie nawalają Polacy z Krzyżakami


http://i44.photobucket.com/albums/f15/Mosarek/tonastepne.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graanarutoforum.pun.pl www.lopteam.pun.pl www.budownictwowbiis.pun.pl www.narutogram.pun.pl www.e650.pun.pl